Březen 2018

členové Naší smečky

12. března 2018 v 20:25 | Maya |  členové naší smečky

Související obrázek


Ben
-Australský ovčák blue merle and white/Border kolie ♂
- Hodný, přátelský, čestný a poctivý. Má rád běh a nesnáší lháře
- Vyrůstla v Psí boudě a jeho Dlouhé packy s ho málokdy braly ven, avšak byl běh jeho koníček.Výsledek obrázku pro velký munsterlandský ohař


Ajša
- Velký musterlandský ohař ♀
- Rozumná a odvážná. Miluje aport a nesnáší nudu.
- Se svými majiteli často cestovala a letěla i letadlem. Její pravý domov byl ale ve městě kde se stala ta katastrofa.


Výsledek obrázku pro černo bílý špringršpanělKia
-černo bílý špringršpaněl ♀
-Odvážná, sebevědomá a hrdá
-Její majitelé ji dali do útulka, z kama utekla.


Výsledek obrázku pro německý ovčák

Baryk
-Německý ovčák ♂
-Chytrý, hravý a věrný
-Jako malého ho vyhodili z auta a jiné Dlouhé packy si ho vzaly.


PŘUHLAŠUJTE SE!!!

Postavy knih

9. března 2018 v 18:39 | Maya |  Postavy


Štístko
-Sheltie- Retrírv ♂
-Chytrý, nezávislý
-Štístko nikdy nechtěl být členem smečky, je osamělý pes skrz na skrz. Ale poté, co Velké zavrčení zničilo město, si Štístko uvědomuje, že potřebuje, aby se spojil s ostatními psy, aby přežil.Související obrázek

Bella
-Sheltie- Retrívr ♀
-Soucitná, odvážná
-Bella je Štístkova sestřička, ale vzali si ji Dlouhé packy. Naučila se poslouchat svého psího ducha a stará se o své přátele.

Související obrázek

Alfa
-Půl vlk ♂
-Divoký a přísný
-Jako vůdce Divoké smečky vládne Alfa tvrdou tlapou. Spoléhá se na přísná pravidla života smečky a na rady svojí Bety aby mohla jeho smečka přežít. Stejně jako jeho vlčí bratranci- cítí Alfa spojení s Měsíčním psem. A občas někdy mluví o své minulosti s vlky.


Beta(Hvězda)

-chrt ♀
-Chytrá, vynalézavá
-Hvězdě se podařilo dostat do smečky. Nedávno byla chycena v uličkách města a dovezena do Domu pastí. Ale po Velkém zavrčení byla odhodlaná, žít znovu v divočině a najít si smečku.Související obrázek


Miky
-Border kolie ♂
-Péče, pozornost
-Miky je věrný přítel, jak svým psím společníkům, tak i jeho Dlouhým packám.Je rychlý žák a rychle se do něj dostávají instinkty.
Související obrázek


Marta
-Novofunlanďnaka ♀
-Soucitná, pečující
-Marta stoupá nad ostatními psy. Navzdory své zastrašující velikosti je jemná a laskavá. je impozatní plavec a má silné spojení s Říčním psem.


Související obrázek


Sluníčko
-Maltézáček ♀
-Chytrá, odolná vůču změnám
-Sluníčko je zvyklá, aby se o ni staraly její dlouhé packy. Je těžké, aby se přizpůsobila životu po Velkém zavrčení. Alee snaží se, aby pomohla Vodítkovým psům najít jídlo a přístřeší ve volné přírodě.
Bruno
-Čau čau- Německý ovčák ♂
-Ochraný, dychtivý
-Je silný pes, který je užitečný a přátelský jak pro Vodítkové psy, tak i pro Štístka Samotáře.

Daisy

-Jeck russel teriér-Westík ♀
-Nadšená
-Daisy je mladý pes-sotva víc než štěně-. která byla velmi spokojená s Dlouhými packami.
Je dychtivá, tvrdě pracuje na tom, aby vylepšila své lovecké dovednosti po Velkém zavrčení a snaží se co nejdéle udržet své kamarády, aby se nehádaly.

Související obrázek


Bouřlivák
-Bullmastif ♂
-Stoický, ochraný
-Silný, masivní hnědý pes Bouřlivák je zodpovědný za lovce v Divoké smečce. Dobrý vůdce s účynným lovem. Bouřlivák je taky otcem dvou štěňat.

Příběhy psů

9. března 2018 v 17:40 | Maya |  Příběhy psů


Pozůstalí: Alfa Tale
ALFŮV PŘÍBĚH
Dlouho před tím, něz uděřilo Velké zavrčení, se Alfa narodil jako jediný pů vlk ve smečce.
Ostatní vlci ho přinutěli trpět- dokud nepřísáhnul, že už nikdy nebude členem smečky.
Survivors: Moon's ChoiceMĚSÍCOVA VOLBA
Dlouho před tím, než udeřilo Velké zavrčení, Měsíc patřil k jiné smečce. Ale když byla tato smečka ohrožena strašným nebezpečím, Měsíc našel Nečekanou pomoc- a těžkou volbu- v nově příchozím Bouřlivákovi.
Pozůstalí: Sweet's Journey


HVĚZDINA CESTA
Když Velké zavrčení uděřilo a proměnilo Štístkův svět navždy, unikl zbytku města s Hvězdou po boku. Pak byli odděleni a Štístko si nikdy nemyslel, že ji znovu uvidí- dokud nepotkal Divokou smečku která vládne lesu.

2. Série- Soumrak

9. března 2018 v 17:21 | Maya |  2. Soumrak

Výsledek obrázku pro zákon smečky


ROZDĚLENÁ SMEČKA

Mladá fenka Bouře celý svůj život usilovala o řádné místo v divoké smečce. Nyní se konečně cítí přijata, ale napětí v tlupě znovu stoupá. Někteří psi nejsou spokojeni s novou hierarchií a jiní stále nedůvěřují Bouři a Šípovi, kteří patří k rase hlídacích psů. Nebezpečí tentokrát číhá uvnitř smečky.Výsledek obrázku pro zákon smečky


PŘÍZRAKY NOCI
Život v divoké smečce ovládá nedůvěra. Ševel byl zabit a fenka Bouře si je jistá, že mu smrtelné rány mohl způsobit pouze jiný pes. Štístko a ostatní členové smečky se zdráhají Bouři uvěřit, ale ona je odhodlaná zjistit pravdu. Žije mezi nimi zrádce?


Výsledek obrázku pro zákon smečky soumrakVE STÍNECH
Bouře jee odhodlaná chránit svoji smečku před jakoukoliv hrozbou- ale jak ji může chrránit před vlastními členy smečky? Některý pes sabotuje smečku zevnitř a podežření a nedůvěra roztrhají psy. Pokud brzy nezjistí zrádce, Bouře nebude mít nic, co by chránila.


Související obrázekČERVENÝ MĚSÍC STOUPÁ
Divoká smečka je ve skvělém duchu po záchraně štěňat Alfy a Bety. Jen Bouře věří, že nebezpečí stále pochází mezi nimi a nebude trvat dlouho, než zrádný pes opět udeří. Musí přesvědčit své členy smečky, aby se postavili proti nejenbezpečnějšímu a nepolapitelnému nepříteli, kterého kdy poznali... před tím, než je odtrhne strach a pochybnosti.

Knihy

9. března 2018 v 17:02 | Maya |  Knihy
Zde máte knihy Zákonu smečky. Od první série až po dodatky.

1. Série

9. března 2018 v 16:47 | Maya |  Zákon smečky- 1.série

Výsledek obrázku pro zákon smečkyMRTVÉ MĚSTO

Zvířecí sága o statečné a nezdolné smečce psů, z nichž každý pes je jiné rasy, jiné povahy, přesto
jsou svázáni společným poutem přátelství. Po sérii o kočičích klanech Warriors a knihách o putování medvědů Seekers je Survivors - Stateční třetí řadou, která se umísťuje na prvních místech v žebříčku bestselerů.
Výsledek obrázku pro zákon smečkySKRYTÝ NEPŘÍTEL

Samotář Štístko odvedl smečku vodítkových psů z trosek města do divočiny. Ani tam však nejsou v bezpečí. Řeky jsou kontaminované a čistou vodu v jezeře v horách hlídá smečka Divokých psů. Zdá se, že boj je nevyhnutelný. Mají však vodítkoví psi šanci proti přesile? Pomůže jim Štístko? Co pro něj znamená jeho dávná družka Hvězda z cizí smečky?
Výsledek obrázku pro zákon smečky

TEMNOTA PADÁ

Třetí pokračování zvířecí ságy o statečné smečce psů, z nichž každý člen je jiné rasy, jiné povahy, přesto jsou svázáni společným poutem přátelství. Divocí a vodítkoví psi přežili útok nepřítele a jejich jedinou šancí je se sjednotit. Vůdce divokých psů Alfa souhlasil, aby se k jeho smečce připojila Bella a vodítkoví psi, ale Štístka ze společenství vyhnal. Samotář Štístko by měl být rád, že znovu získal svobodu, ale zrádný nový svět je pro osamoceného psa příliš nebezpečný

Výsledek obrázku pro zákon smečky

TRNITÁ CESTA
Hlavní hrdina Štístko a vůdce smečky Alfa nyní žijí v křehkém příměří, ale napětí mezi nimi vzrůstá. Nově vzniklá smečka spojená z divokých a vodítkových psů musí založit tábor, který bude dostatečně vzdálený od krvelačných hlídacích psů. Když po dlouhém putování smečka konečně nalezne vhodné místo, čeká ji nepříjemné překvapení. Na lovu se setká s další tlupou! Dokáže Alfa ochránit všechny podřízené psy, nebo se skupina rozdělí?


Výsledek obrázku pro zákon smečky
NEKONEČNÉ JEZERO
Pátý díl populární zvířecí ságy. Štístko a jeho smečka se dokázali ubránit Běsovi, nelítostnému vůdci cizí tlupy. Přesto nejsou v bezpečí. Jezero, ke kterému doputovali, se zdá být nekonečné a nelze v něm ulovit žádnou kořist. Zima se blíží a smečka prahne po jídle a suchém přístřeší. Alfa všem dává najevo, že jeho vlastní potřeby jsou nadřazené potřebám ostatních. A hlídací psi jim jsou v patách.


Výsledek obrázku pro zákon smečky


PSÍ BĚSNĚNÍ
Divoká smečka získala nového vůdce a dokázala překonat nástrahy Nekonečného jezera. Nalezený úkryt všem přinesl pocit bezpečí, jen Štístko stále pochybuje. Má vidění, ve kterém všichni psi musí mezi sebou bojovat o holý život. Psí běsnění se blíží.

Příběhy

6. března 2018 v 20:58 | Maya |  Příběhy
Toto je stránka, přez kterou budete chodit na příběhy. Zatím je to jen v provizorní verze takže ne vše bude dokonalé, ale snad postačí. Jesště než se vzhnete do čtení bych se vás chtěla zeptat, co mám udělat, když vložím rubriku pod jinou rubriku, ale pak zjistím že musím sjet až úplně dolů abych tu rubriku našla. Většina lidí když rozklikne rubriku tak hned vidí, že jsou tam třeba další dvě rubriky ale u mě ne, co mám dělat?Ostrá smečka- 1. Něco se blíží


Tulácká smečka- 1. Splašení

Něco se blíží

6. března 2018 v 20:57 | Maya |  Něco se blíží
Den začal úplně stejně. Mayiny dlouhé packy odešly na místo, kterému říkali práce a Maya zůstala sama. Už si na to zvykla a proto nekňučela u dveří ale jen ležela na pohovce. Dlouhé packy jí nechaly zaplý stroj, na kterém se ukazovaly obrázky se zvířaty. Když ji to přestalo bavit, šla si hrát venkovnmi dvířkami pro psy na zahradu. Měla tam různé prolézačky a taky stroj, do kterého když hodí míček, sám se odpálí. Dlouhé packy tomu nějak říkaly ale Maya si nemohla zapamatovat ten název. Když si hrála na zahradě, uslyšela zavrzat psí dvířka a uviděla na vedlejší zahradě její kamarádku Peggy. Peggy byla vlčák a moc rády si spolu hrávaly. Jejich dlouhé packy se měly rády a proto si mohly hrát často. ,,Ahoj Peggy, jak se ti daří, co Herry." Herry byl taky vlčák, Peggy s ním chodila a Maya se jí nedivila. Byl moc milý a vtipný. Když si jí Peggy všimla, přiběhla k plotu a začala radostně vrtět ocasem. ,,Ahoj, vůbec jsem tě neviděla. s Herrym máme pro tebe menší překvapení." Maya už od malička miluje překvapení a proto když to slovo uslyšela, začala radostně ňafat. Peggy ji ještě chvíli napínala a pak už nemohla odolat ani ona: Já a Herry čekáme miminka. Peggy radostně vycenila zuby a Maya byla celá bez sebe. ,,Tak to je úžasné! Nemůžu se dočkat až se ti narodí!" Obě fenky začaly každá na své straně plotu dovádět. Chvíli si povídaly a pak už musela Peggy domů, nesmí štěňatům dávat velkou zátěž. Maya brzy potom odešla taky do domu a lehla si znovu na gauč. Brzy ji přemohl spánek a tak zavřela víčka a usnula.
Najednou Mayu něco probudilo, nějaká rána, veliká. Vylekaně přiběhla do kuchyně a vyskočila na stoličku aby se podívala z okna. Z kuchyně viděla přímo na cesty a na hlučné klece projíždějící kolem. Podívala se co se děje a uviděla spoustu dlouhých pacek pobíhajících kolem. Mezi nimi chodily dlouhé packy se zvláštní zelenohnědou srstí a divnými černými věcmi v rukou. Křičely něco na pobáhající dlouhé packy které se trochu uklidnily a spěchaly k sobě domů. Některé zase nasedaly do hlučných klecí a odjížděly pryč. Když se město trochu uklidnilo, jedna dlouhá packa s divnou srstí udělala zase tu silnou ránu. Tentokrát si Maya všimla že to vychází s té černé věci. Strašně se lekla a běžela se schovat pod pult. Zrovna když se schovala, dlouhá packa s divnou srstí rozrazila dveře. Začala prohledávat dům a potom přišla do kuchyně, kde byla Maya. Dlouhá packa si jí všimla a opatrně a pomalu k ní přišla. ,,Musíš honem pryč pejsku. Město za chvíli pohltí jedovatý plyn ketrého když se nadechneš, zemřeš." Dlouhá packa měla klidný hlas ale Maya se stále třásla pod pultem. ,,No tak, nemusíš se bát, neublížím ti, jen ti chci pomoct." Dlouhá packa se podívala na Mayin obojek a přečetla jméno. ,,Maya, pěkné jméno. Pojď Mayo, musíš honem utéct. Vezmeme tě k nám a..." Než to stihla dlouhá packa dopovědět, Maya vyrazila ven otevřenýma dvěřma a běžela jak nejdál mohla. Běžela stále pomaleji až se musela zastavit a popadnout dech. Zašla do opuštěné uličky kde dlouhé packy vyhazovaly zbytky. Schovala se pod jednu z velkých krabic a čekala.
Hlučné klece bručely a odjížděly jedna po druhé. Hluk začal utichat a město začínalo být prázdné. Maya ještě chvíli počkala a pak vylezla zpod velké krabice se zbytkami. Vykoukla ven z uličky a všimla si, že už je tu jen pár hlučných klecí a ještě míň podivných dlouhých pacek se zeleno hnědou srstí. Ještě chvíli to trvalo a město bylo opuštěné. Mayu začal dráždit žaludek a cítila, že má hlad. Vzpoměla si na zverimex kam někdy jezdívaly s dlouhými packami. Bylo tam spoustu dobrého jídla a taky tvorů. Rozhodla se, že se tam vidá a nají se. Už ušla kus cesty a začala mít taky žízeň. ,,Teda, v hlučné kleci se ta cesta zdála kratčí." Pomyslela si Maya když unaveně vláčela své zadní packy za sebou. Zahla za roh a konečně to uviděla. Velkou budovu se zeleným nápisem:"Zverimex". Maya zajásala a z posledních sil se rozběhla k budově. Dveře byly rozrazené asi od dlouhých pacek se zvláštní srstí a proto mohla Maya ihned vejít dovnitř. Všude cítila nějakou zvěř. Králíky, ptáky a morčata. Co hlavně cítila a taky viděla bylo ale psí jídlou vystavěné na pultě. Byly tam kosti a žvýkací doroty. Maya vyskočila na pult a pustila se do jídla. Po chvilce kousání ale přišla na to, že jí to hlad neutěšuje. Zašla za roh, kde uviděla pořádné psí jídlo v sáčkách a s obrázky psů. Bylo ale moc vysoko kde Maya nedošáhla. Zoufale se snažila tlapkou zhodit
alespoň jeden sáček ale marně. ,,Muset vyskočit ty." Za ní se ozval nějaký hlas. Maya se prudče otočila a začala vrčet. ,,Ano myslet tebe. Muset vyskočit." Přicházelo to někde s rohu místnosti. Maya přišla blíž ale nikoho nikde neviděla. ,,Tady, za tebou já stát." Maya se otočila a uviděla malého papouška s červno žlutým zbarvením. Šokovaně na něj zírala ztrnutá v koutě místnosti. ,,Co ty civět, ty vyskočit na jídlo a shodit dolů. Ty udělat." Papoušek začal pomalu ztrácet nervy ale pak Mayu přinutil, aby udělala co říká. Přišla k jídlu a vyskočila, tlapkami se opřela o poličku která následně celá spadla i s jídlem. Jeden sáček se rozsypal a Maya začala pohrdavě hltat. ,,Ty vidět? Já vědět co dělat. Ty budeš muset naučit poslouchat." Maya se na něj podívala s výstražným pohledem. ,,Jak se vůbec jmenuješ." Zeptala se nakonec a posadila se naproti papouškovi. ,,Já být Oscar." Odpověděl papoušek a načechral si peří. ,,Proč se mě nebojíš, mohla bych tě teď klidně sežrat." Maya si sním začala hrát na vyslíchavou hru. ,,Já vědět že ty ne lovec. Ty domácí pes. Jak se jmenovat?" Odpověděl papoušek a podíval se Mayi do očí. ,,Maya. Víš že nejsem tak blbá abych nevěděla že papoušci mluví sejně jako my? Jenom si na tu řeč hraješ." Maya po něm hodila vážný pohled a Oscar uhnul. ,,No jo, já vím, jen jsem tě chtěl vyskoušet." Odpověděl Oscar a provinile se na Mayu podíval. ,,No nic, nebudu tu s tebou strácet čas, vezmu si tenhle sáček jídla a půjdu. Jedna dlouhá packa říkala, že město zaplaví jednovatý plyn." Maya vzala do zubů největší ale zároveň nejlechčí sáček se psím jídlem a chystala se odejít. ,,Ne počkej! Půjdu s tebou, budu tě hlídat zezhora jestli není kolem tebe nebezpečí." Oscar honem vletěl do její cesty a Maya položila jídlo. ,,A jaké nebezpečí by mě tu asi tak čekalo?" Odpověděla mu Maya s pyšným tonem. ,,Třeba ostré drápky, tvoří tlupy a někdy dost velké. Mohly by ti ukrást jídlo a ještě tě navíc poškrábat." Odpověděl jí Oscar a couvl o jeden ptačí krok dozadu. Maya zapřemýšlela. ,,Ten pták má pravdu. Ostré drápky by mě mohly ohrozit." Pomyslela si Maya a podívala se na Oscara. Dobrá, můžeš se mnou jít, ale nejdřív mi ukaž kde je tu voda.
Maya a Oscar postupovali rychle. Oscar se vznášel nad Mayou a ta nesla sáček jídla. Začínalo jí být podezřelé, že se nic nestalo. Po chvíli však Oscar začal hlásit nebezpečí. Vidím nějaké tvory. Nevím co jsou zač, nikdy jsem je neviděl, ale mají takovou oranžovou srst a dlouhý čumák. Je jich šest. Maya hned věděla, o koho jde. Oranžová srst a dlouhý čumák. To jsou lišky! ,,Co teď, co budu dělat?! Šest lišek nepřemůžu, jsou moc rychlé a mazané." Maya začala panikařit a pak si jí lišky všimly. ,,Pes, jídlo. Cítíš jídlo." Řekla jedna z nich a druhé se přidaly. ,,Strach, jídlo." Lišky se přibližovaly a začínaly Mayu obestupovat. Dělaly menší a menší kruh. Oscar to jen vše vystrašeně pozoroval. Lišky cenily zuby a vrčely. ,,Moje jídlo! Nic nedostanete!" Zavrčela Maya přez sáček jídla. ,,Ty hloupá. My silnější, rychlejší. My dostat jídlo, i tebe" Ostatní lišky se začaly smát a neustále se přibližovaly. Pak ale Maya uslyšela dusot tlapek, psích tlapek! Z rohu ulice se vynořil velký pes se žlutou srstí. Vedle něj další hnědý a bílí s hnědou srstí. Vedle něj přiběhl menší bílý pes s protáhlým čumákem a po něm jestě menší s dlouhýma packama. Z druhé strany přiběhl černý pes a dva malý. Všichni se rozštěkaly a rozběhly se proti liškám. ,,Přesila! Past! Utéct!" Křičely jedna přez druhou a začaly se vzdalovat. Když psi doběhly, lišky už byly v nedohlednu. Psi na chvíli odfrkovali a pak se podívali na Mayu. Ta na ně s vylekaným pohledem civěla a nevěděla co říct. ,,Em...Děkuji že jste mě zachránily." Zamumlala přez sáček který potom položila. ,,Není zač, řekla hnědá chlupatá fenka s hnědýma očima. Chvíli na sebe ještě civěly a pak se všichni představili. ,,Já jsem Borůvka," řekla nejmenší fenečka ze všech z party s rošťáckým hlasem. Byla dost malá ale byla plná energie.,,Tohle je Oříšek a Bárny." Oříšek vystoupil vpřed. Byl skoro stejně malý jako Borůvka, ale chlupatější. Potom vystoupil Bárny, černý a o trochu větší pes se hrdě postavil. ,,A já jsem Luna a tohle je Willy a Dingo." Řekla ta hnědá fena a ukázala a Willyho, hnědo bílého huskyho s dobráckým vírazem a potom na Dinga, toho psa se žlutou srstí, byl velmi chlupatý a velký. Zaštěkal na pozdrav a pak se představili ostatní: A já jsem Nugátek, řekl ten vetší bílý pes s protáhlým čumákem. Měl na sobě pár jizev ale jinak vypadal taky přátelsky. Ukázal na stejně velkou fenku s hnědo černou srstí která měla vyplazený jazyk. ,,A tohle je Sindy." Sindy jen štěkla na pozdrav a pak se představila poslední. Menší fenka s bílou srstí. ,,já jsem Limetka, moc mě těší." Řekla tiše a pak couvla dozadu. ,,Těší mě, já jsem Maya." Odpověděla všem a podívala se k nebi kde stále létal Oscar. Štěkla na něj že může dolů a ten se pomaličku snesl. Psi se ohromeně i pochybovačně dívaly na papouška sedícího na zemi. ,,A tohle je Oscar. Hlídal mě, jestli se neblíží nebezpečí." Řekla Maya a podívala se na Oscara. ,,Tak to tě asi moc dobře nehlídal." To řekla Borůvka. V hlase jí zněl sice trochu vtip ale určitě je ještě štěně které není zcela vychvané. Dingo na ni siknul a ta provinila ucovla dozadu. ,,Jestli chceš, můžeš jít s náma. Rádi vás dva příjmeme do party." Willy vykročil vpřed a nedočkavě se díval na Mayu, jak odpoví. ,,No ráda půjdu, ale musíme pryč z města." ,,Pryč z města?! proč bychom měli?" Vykřikla Limetka která do teď byla ticho. ,,Jedna dlouhá packa mi řekla, že město zaplní nebezpečný plyn který nás může zabít už ho i trochu cítím. Vy ne?" Odpověděla Maya a všichni začmuchali. ,,No jo, taky to cítím." Přidal se Oříšek a později i Nugátek, i Luna to cítila. ,,Možná má přeci jen Maya pravdu, možná bychom měli město opustit. Dřív, než bude pozdě." Zastala se Mayi Luna která se podívala na zbytek smečky který jen mlčky přikývl. ,,Dobrá, vidáme se hned teď. Mám tady jeden sáček jídla pro psy. Budeme se střídat v nosení a Oscar nás bude hlídat z vrchu. Oscar přikývl a vyletěl do oblak. Smečka se připravila a dali se na cestu.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Přihláška!

6. března 2018 v 17:27 | Maya |  Přihláška do Naší smečky
Je to tady! Přihláška do naší smečky je zde! Pokud máte nějaké nápady na název tak pište do komentářů.

Před instrukcemi na přihlášení bych vás chtěla poprosit, aby jste si přečetli pravidla. :) Příběh je o Benovi-Australském ovčákovi a Velkém musterlandském ohaři a byla bych ráda, kdybysi ji někdo vzal. Může být podle vás ale musí se jmenovat a mít rasu již zmíněnou a také být rozumná a hlavně fena. To je vše, ostatní si udělejte podle sebe. Vyberu tu nejlepš přihlášku na ni.

PRAVIDLA
1. Prosím nepište si jako jména nic sprostého. Na mém minulém blogu sem neustále musela mazat takové komentáře a lidé si pak stěžovali, že jsem je nepřidala so smečky. Prosím pochopte že nikdo nemá náladu si číst sprosté komentáře.
2. Prosím žádné nereálné věci jakože třeba "když byl štěně, postříkali ho nesmitelnou barvou" atd.
3. Dávejte si sem jenom jednu postavu, je to potom nefét pro ostatní a vám je to stejně k ničemu. Já stejně poznám že jste to vy, takže to ani neskoušejte.
4. Prosím, vyplňte všechny body a snažte se, aby to bylo reálné. Taky při psaní minulosti ten pes/fena musí skončit u páníčků a mít se dobře, jinak by byl divoký nebo by nebyl smutý z toho, co se stalo.
5. To je asi vše. Pokud jste si přečetli tyto pravidlo, napište do čísla 6. větu "plyšová panda". Budete mít větší šanci, že vás přidám do smečky a asi i budu přidávat jako první ty, kdo to napsal. :)

PŘIHLÁŠKA
1. Jméno psa
2. Plemeno
3. Pohlaví
4. Povaha(chytrý, bystrý atd.)
5. Minulost vašeho pejska

Už se těším na vaše přihlášky. :D

členové Mojí smečky

3. března 2018 v 16:24 | Maya |  Moje smečka
Tak zde jsou, členové mojí smečky. Můžete psat do komentářů, jak chcete aby se jejich smečka jmenovala a já pak vyberu ten nejlepší název. :)


Maya - ♀ Australský ovčák
- Má ráda smích a zábavu. Je všem oddaná a věrná. Bojí se lišek protože jako malé štěně ji jedna kousla do tlapky.
- Jako malé štěně vyrůstala s bratříčkem Sparkym ( dávám je tu jako štěňata protože tak je naposledy viděla Maya) a sestřičkou Ellie a samozdřejmě s maminkou. Jako malí si spolu hráli a dováděly spolu. Jednoho dne ale přišla dlouhá packa a Sparkyho si vzala. Maya i Ellie byly smutné. Maminka taky smutnila ale pak si jiná dlouhá packa vzala i Mayu a furt nevěděla, co udělala špatně. Nevěděla, za co dostala trest, jestli dlouhým packám roztrhala bačkoru nebo počůrala koberec, nevěděla.
Od té doby už si zvykla na život bez sourozenců ale stále jí chybí a věří, že je jednou najde.

Dingo - ♂ Čau čau
- Rád si hraje na schovávanou a honěnou. Je spíše mazel než hlídač a noc v boudě by ho zabila. Nesnáší stísněné prostory
- Jako malý rád oběvoval svět společně s jeho čtyřmi bratříčky a třemi sestřičkami. Vyrůstal i s tatínkem i maminkou ale tatínka se vždy bál. Když byl malý, pamatuje si na chvíli, kdy ho jeho tatínek chtěl zakousnout. Jen tak. Naštěstí ho maminka ochránila a tatínka pak už nikdy neviděli. Když už byl starší, dlouhé packy si ho vzaly jako prvního. Na rodinu zapoměl, už ani neví jak se jmenujou.

Willy - ♂ Sibiřský husky
-Miluje běh za čímkoliv, co se hýbe. Nerad si hraje a je velmi silný. Je zvyklí na život venku v boudě a nedělá mu problém i dva tři dny nejíst. Nesnáší ovšem mokrou srst, vždy se mu slepí.
- Jeho sourozenci si rádi hráli, ale jeho do party nezapojovali. Vždy se jen díval opodál jak jeho bratříčci a sestřičky dovádějí. I kdyby ho do party sourozenci chtěli, nelákalo ho to. Co mu ale jedno nebylo, že si ho dotíraly za jeho vzhled. Někdy ho i kousali a smáli se mu. U nových dlouhých pacek si byl chvíli nejistý ale pak se trochu uvolnil ale hrát si nechtěl nikdy.

Luna - ♀ Retrívr
- Ráda se přetahuje o hračky a je velmi chytrá a odvážná. Nesnáší psi podvodníky.
- Vyrůstala v pohodlném teplém boxíku udělaném přesně pro štěňátka a jejich maminku. Vždy jim vyprávěla o tom, jak se o ni jejich dlouhé packy starají a mají ji rádi. Proto se vždy Luna těšila na den, kdy si ji někdo vezme a bude se o ni taky pěkně starat. Věděla ale, že když jsou dlouhé packy hodné a milé, musí být i zlé. To právě Lunu potkalo, zlý majitel. Vždy ji kopal za nesprávnou věc, kterou udělala. A když byla poslušná, něco si vymyslel. Pořád na ni křičel a kopal ji. Luna však přišla na to, že každý večer odchází pryč a tak se jednou rozhodla, že uteče. Vyhrabala si jámu pod plotem a utekla pryč. Pak ji jedna dlouhá packa s příjemným hlasem našla a vzala si ji domů.

Limetka - ♀ Parson russel teriér
- Je rychlá a mrštná. Ráda loví králíky když jdou s dlouhou packou na procházku do lesa. Nesnáší otravné poletující brouky
- Když se narodila jako jedináček. Všichni si ji oblíbili, alespoň tak jí to říkala maminka když povyrostla. Když už měla skoro 2. měsíce a nikdo o ni stále neměl zájem vycítila v domě dlouhých pacek stres. Pořád slyšela jak se baví o tom, co s ní udělají. Na druhý den jela autem a v tom ji dlouhá packa dala do krabice a dala ven. Byla jí strašná zima a všude byl strašný hukot. Před večer si jí všimla dlouhá packa procházející kolem a dala ji do útulku kde si ji později někdo vzal.

Bárny - ♂ Malý knírač
- Velmi rád si hraje s dlouhými packami a má k nim blízký vstah. Je mazaný ale někdy neposlušný. Nemá rád koupání.
- Jako štěně si ho vzala rodina dlouhých pacek s jejich dvěma dětmi které si sním každý den hrály. Kupovali mu různé hlavolamy které naplnily pamlsky. Chodili s ním na procházky a mazlili se s ním. Dokonce spával i u dospělých dlouhých pacek na postely. Nejhorší však bylo každoroční koupání. Byl celý mokrý a všichni se mu smáli. Pak mu ale dali pamlsek a bylo odpuštěno. Žil si velmi pohodlný život.

Sindy - ♀ Welsh teriér
- Velmi ráda se mazlí a povaluje na gauči. Je rychlá a neposedná, taky hlavně umíněná. Bojí se hlučných klecí. Nesnáší dlouhé procházky a suché jídlo.
- Jako štěňátko si hrála se sourozenci a jejich maminka se o ně hezky starala. Jednou si dlouhé packy vzali její tři bratříčky a dvě sestřičky a tak zůstala jen se sestřičkou Wanesou. Tu si jednoho dne dlouhé packy taky vzaly a zůstala jen Sindy kterou si nechaly. Žila se svou maminkou v domě dlouhých pacek které je rozmazlovaly a tak se ze Sindy stala rozmazlenec.

Oříšek - ♂ Papilon
- Je ochranářský a nebojácný. Nemá rád, když někdo ubližuje ostatním a proto se vždy snažil řešit vše dohodou.
- Vyrůstal ve sklěpě dlouhých pacek i se setřičkou a bratříčkem. Jednou je pustili na gauč a Oříšek slyšel, jak jedna dlouhá packa s hrubým silným hlasem křičí na druhou, s jemným hlasem ve kterém slyšel strach. Zlá dlouhá packa ji začala byt a tak Oříšek zeskočil z gauče a začal dlouhou packu kousat do noh. Dlouhá packa zakřičela bolestí a utekla. Od té doby ho zourozenci měly za hrdinu.

Borůvka - ♀ Yorkšírský teriér
- Je odvážná a nebojácná. Taky strašně hlučná a hádavá, ale někdy je i milá a přátelská.
- Jako štěně si ráda hrála venku. její nové dlouhé packy měly obrovskou zahradu a vždy po ní běhela celá rozzářená z čerstvého vzduchu. Jednou byla ale její dlouhá packa smutná. Borůvka nevěděla proč ale snažila se ji rozveselit. Pak si ale všimla, že do domu už dlouho nepřijela dlouhá packa s blonďatýma vlasama. Vždy přijela s něčím dobrým pro Borůvku, ale teď už se nevracela. Až později Borůvka zaslechla mluvit její dlouhou packu o tom, jak je v nemocnici a tak žili už jen dva.

Nugátek - ♂ Bulteriér
- Nugátek je pohodový a se vším smířený pes. Je legrační a rád dělá zábavu. Bojí si ovšem náhubků pro psy.
- Když si ho jako už většího psa vzala jedna dlouhá packa, byl z toho šťastný. Těšil se na házení míčkem a přetahování provazů jak mu popisoval tatínek. Když ale přijel místo do domu dlouhých pacek na místo, kde to smrdělo krví a smrtí, věděl, že to co si přál, se nestane. Hodili ho do klece hned vedle Stafodšírského bulteriéra Bastyho se kterým se hned spřátelil. Mluvili spolu sice jen přez mříže ale i to stačilo na to, aby mu Basty řekl, že jsou na místě, kde spolu psi bojují. Na druhý den vytáhly Nugátka a Bastyho a hodili je do ohrady, kde to páchlo smrtí. Když Nugátka a Bastyho proti sobě poštvali ani jeden nechtěl bojovat. Když se stále nic nedělo, Bastyho zastřelili a Nugátka vyhodili na silnici. Pak si ho vzala rodina dlouhých pacek a starali se o něj.