Postavy knih

9. března 2018 v 18:39 | Maya |  Postavy


Štístko
-Sheltie- Retrírv ♂
-Chytrý, nezávislý
-Štístko nikdy nechtěl být členem smečky, je osamělý pes skrz na skrz. Ale poté, co Velké zavrčení zničilo město, si Štístko uvědomuje, že potřebuje, aby se spojil s ostatními psy, aby přežil.Související obrázek

Bella
-Sheltie- Retrívr ♀
-Soucitná, odvážná
-Bella je Štístkova sestřička, ale vzali si ji Dlouhé packy. Naučila se poslouchat svého psího ducha a stará se o své přátele.

Související obrázek

Alfa
-Půl vlk ♂
-Divoký a přísný
-Jako vůdce Divoké smečky vládne Alfa tvrdou tlapou. Spoléhá se na přísná pravidla života smečky a na rady svojí Bety aby mohla jeho smečka přežít. Stejně jako jeho vlčí bratranci- cítí Alfa spojení s Měsíčním psem. A občas někdy mluví o své minulosti s vlky.


Beta(Hvězda)

-chrt ♀
-Chytrá, vynalézavá
-Hvězdě se podařilo dostat do smečky. Nedávno byla chycena v uličkách města a dovezena do Domu pastí. Ale po Velkém zavrčení byla odhodlaná, žít znovu v divočině a najít si smečku.Související obrázek


Miky
-Border kolie ♂
-Péče, pozornost
-Miky je věrný přítel, jak svým psím společníkům, tak i jeho Dlouhým packám.Je rychlý žák a rychle se do něj dostávají instinkty.
Související obrázek


Marta
-Novofunlanďnaka ♀
-Soucitná, pečující
-Marta stoupá nad ostatními psy. Navzdory své zastrašující velikosti je jemná a laskavá. je impozatní plavec a má silné spojení s Říčním psem.


Související obrázek


Sluníčko
-Maltézáček ♀
-Chytrá, odolná vůču změnám
-Sluníčko je zvyklá, aby se o ni staraly její dlouhé packy. Je těžké, aby se přizpůsobila životu po Velkém zavrčení. Alee snaží se, aby pomohla Vodítkovým psům najít jídlo a přístřeší ve volné přírodě.
Bruno
-Čau čau- Německý ovčák ♂
-Ochraný, dychtivý
-Je silný pes, který je užitečný a přátelský jak pro Vodítkové psy, tak i pro Štístka Samotáře.

Daisy

-Jeck russel teriér-Westík ♀
-Nadšená
-Daisy je mladý pes-sotva víc než štěně-. která byla velmi spokojená s Dlouhými packami.
Je dychtivá, tvrdě pracuje na tom, aby vylepšila své lovecké dovednosti po Velkém zavrčení a snaží se co nejdéle udržet své kamarády, aby se nehádaly.

Související obrázek


Bouřlivák
-Bullmastif ♂
-Stoický, ochraný
-Silný, masivní hnědý pes Bouřlivák je zodpovědný za lovce v Divoké smečce. Dobrý vůdce s účynným lovem. Bouřlivák je taky otcem dvou štěňat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 white wolf white wolf | E-mail | 10. července 2018 v 9:47 | Reagovat

nechci ti nic vyvracet ale alfu- polovičního vlka a betu- hvězdu máš špatně. u alfy máš obrázek hvězdy, ona je sibiřský husky a alfa je na obalu třetího dílu zákon smečky, temnota padá, za hvězdou je takový hnědý pes(bouřlivák) a hned za ním alfa, poloviční vlk.

2 white wolf white wolf | E-mail | 10. července 2018 v 9:49 | Reagovat

a ta světle hnědo-bílá fena na obrázku u hvězdy je střela

3 Maya Maya | 27. července 2018 v 20:33 | Reagovat

[1]: Nechci se hádat ale vše mám v pořádku. Když si vyhledáš Hvězdu, ukážou se ti kreslené obrázky kde je napsáno: Alfa a Beta. Na obrázku je "husky" a Hvězda, myslím, že její rasa se jmenuje Azavak. Přesně nevím, který pes je na obalu za Bouřlivákem ale Alfa je i jako hlavní pes 2. dílu protože je v tom dílu "hlavní postava" hned po Štístkovy.

4 Maya Maya | 27. července 2018 v 20:36 | Reagovat

[1]: Také je ještě jeden obrázek kde je Štístko a Hvězda v rozpadlém době(1. díl) kde ho Hvězda opustí. Opět je Hvězda vyzobrazena jako Azavak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama