2. Soumrak

2. Série- Soumrak

9. března 2018 v 17:21 | Maya

Výsledek obrázku pro zákon smečky


ROZDĚLENÁ SMEČKA

Mladá fenka Bouře celý svůj život usilovala o řádné místo v divoké smečce. Nyní se konečně cítí přijata, ale napětí v tlupě znovu stoupá. Někteří psi nejsou spokojeni s novou hierarchií a jiní stále nedůvěřují Bouři a Šípovi, kteří patří k rase hlídacích psů. Nebezpečí tentokrát číhá uvnitř smečky.Výsledek obrázku pro zákon smečky


PŘÍZRAKY NOCI
Život v divoké smečce ovládá nedůvěra. Ševel byl zabit a fenka Bouře si je jistá, že mu smrtelné rány mohl způsobit pouze jiný pes. Štístko a ostatní členové smečky se zdráhají Bouři uvěřit, ale ona je odhodlaná zjistit pravdu. Žije mezi nimi zrádce?


Výsledek obrázku pro zákon smečky soumrakVE STÍNECH
Bouře jee odhodlaná chránit svoji smečku před jakoukoliv hrozbou- ale jak ji může chrránit před vlastními členy smečky? Některý pes sabotuje smečku zevnitř a podežření a nedůvěra roztrhají psy. Pokud brzy nezjistí zrádce, Bouře nebude mít nic, co by chránila.


Související obrázekČERVENÝ MĚSÍC STOUPÁ
Divoká smečka je ve skvělém duchu po záchraně štěňat Alfy a Bety. Jen Bouře věří, že nebezpečí stále pochází mezi nimi a nebude trvat dlouho, než zrádný pes opět udeří. Musí přesvědčit své členy smečky, aby se postavili proti nejenbezpečnějšímu a nepolapitelnému nepříteli, kterého kdy poznali... před tím, než je odtrhne strach a pochybnosti.
 
 

Reklama