Moje smečka

členové Mojí smečky

3. března 2018 v 16:24 | Maya
Tak zde jsou, členové mojí smečky. Můžete psat do komentářů, jak chcete aby se jejich smečka jmenovala a já pak vyberu ten nejlepší název. :)


Maya - ♀ Australský ovčák
- Má ráda smích a zábavu. Je všem oddaná a věrná. Bojí se lišek protože jako malé štěně ji jedna kousla do tlapky.
- Jako malé štěně vyrůstala s bratříčkem Sparkym ( dávám je tu jako štěňata protože tak je naposledy viděla Maya) a sestřičkou Ellie a samozdřejmě s maminkou. Jako malí si spolu hráli a dováděly spolu. Jednoho dne ale přišla dlouhá packa a Sparkyho si vzala. Maya i Ellie byly smutné. Maminka taky smutnila ale pak si jiná dlouhá packa vzala i Mayu a furt nevěděla, co udělala špatně. Nevěděla, za co dostala trest, jestli dlouhým packám roztrhala bačkoru nebo počůrala koberec, nevěděla.
Od té doby už si zvykla na život bez sourozenců ale stále jí chybí a věří, že je jednou najde.

Dingo - ♂ Čau čau
- Rád si hraje na schovávanou a honěnou. Je spíše mazel než hlídač a noc v boudě by ho zabila. Nesnáší stísněné prostory
- Jako malý rád oběvoval svět společně s jeho čtyřmi bratříčky a třemi sestřičkami. Vyrůstal i s tatínkem i maminkou ale tatínka se vždy bál. Když byl malý, pamatuje si na chvíli, kdy ho jeho tatínek chtěl zakousnout. Jen tak. Naštěstí ho maminka ochránila a tatínka pak už nikdy neviděli. Když už byl starší, dlouhé packy si ho vzaly jako prvního. Na rodinu zapoměl, už ani neví jak se jmenujou.

Willy - ♂ Sibiřský husky
-Miluje běh za čímkoliv, co se hýbe. Nerad si hraje a je velmi silný. Je zvyklí na život venku v boudě a nedělá mu problém i dva tři dny nejíst. Nesnáší ovšem mokrou srst, vždy se mu slepí.
- Jeho sourozenci si rádi hráli, ale jeho do party nezapojovali. Vždy se jen díval opodál jak jeho bratříčci a sestřičky dovádějí. I kdyby ho do party sourozenci chtěli, nelákalo ho to. Co mu ale jedno nebylo, že si ho dotíraly za jeho vzhled. Někdy ho i kousali a smáli se mu. U nových dlouhých pacek si byl chvíli nejistý ale pak se trochu uvolnil ale hrát si nechtěl nikdy.

Luna - ♀ Retrívr
- Ráda se přetahuje o hračky a je velmi chytrá a odvážná. Nesnáší psi podvodníky.
- Vyrůstala v pohodlném teplém boxíku udělaném přesně pro štěňátka a jejich maminku. Vždy jim vyprávěla o tom, jak se o ni jejich dlouhé packy starají a mají ji rádi. Proto se vždy Luna těšila na den, kdy si ji někdo vezme a bude se o ni taky pěkně starat. Věděla ale, že když jsou dlouhé packy hodné a milé, musí být i zlé. To právě Lunu potkalo, zlý majitel. Vždy ji kopal za nesprávnou věc, kterou udělala. A když byla poslušná, něco si vymyslel. Pořád na ni křičel a kopal ji. Luna však přišla na to, že každý večer odchází pryč a tak se jednou rozhodla, že uteče. Vyhrabala si jámu pod plotem a utekla pryč. Pak ji jedna dlouhá packa s příjemným hlasem našla a vzala si ji domů.

Limetka - ♀ Parson russel teriér
- Je rychlá a mrštná. Ráda loví králíky když jdou s dlouhou packou na procházku do lesa. Nesnáší otravné poletující brouky
- Když se narodila jako jedináček. Všichni si ji oblíbili, alespoň tak jí to říkala maminka když povyrostla. Když už měla skoro 2. měsíce a nikdo o ni stále neměl zájem vycítila v domě dlouhých pacek stres. Pořád slyšela jak se baví o tom, co s ní udělají. Na druhý den jela autem a v tom ji dlouhá packa dala do krabice a dala ven. Byla jí strašná zima a všude byl strašný hukot. Před večer si jí všimla dlouhá packa procházející kolem a dala ji do útulku kde si ji později někdo vzal.

Bárny - ♂ Malý knírač
- Velmi rád si hraje s dlouhými packami a má k nim blízký vstah. Je mazaný ale někdy neposlušný. Nemá rád koupání.
- Jako štěně si ho vzala rodina dlouhých pacek s jejich dvěma dětmi které si sním každý den hrály. Kupovali mu různé hlavolamy které naplnily pamlsky. Chodili s ním na procházky a mazlili se s ním. Dokonce spával i u dospělých dlouhých pacek na postely. Nejhorší však bylo každoroční koupání. Byl celý mokrý a všichni se mu smáli. Pak mu ale dali pamlsek a bylo odpuštěno. Žil si velmi pohodlný život.

Sindy - ♀ Welsh teriér
- Velmi ráda se mazlí a povaluje na gauči. Je rychlá a neposedná, taky hlavně umíněná. Bojí se hlučných klecí. Nesnáší dlouhé procházky a suché jídlo.
- Jako štěňátko si hrála se sourozenci a jejich maminka se o ně hezky starala. Jednou si dlouhé packy vzali její tři bratříčky a dvě sestřičky a tak zůstala jen se sestřičkou Wanesou. Tu si jednoho dne dlouhé packy taky vzaly a zůstala jen Sindy kterou si nechaly. Žila se svou maminkou v domě dlouhých pacek které je rozmazlovaly a tak se ze Sindy stala rozmazlenec.

Oříšek - ♂ Papilon
- Je ochranářský a nebojácný. Nemá rád, když někdo ubližuje ostatním a proto se vždy snažil řešit vše dohodou.
- Vyrůstal ve sklěpě dlouhých pacek i se setřičkou a bratříčkem. Jednou je pustili na gauč a Oříšek slyšel, jak jedna dlouhá packa s hrubým silným hlasem křičí na druhou, s jemným hlasem ve kterém slyšel strach. Zlá dlouhá packa ji začala byt a tak Oříšek zeskočil z gauče a začal dlouhou packu kousat do noh. Dlouhá packa zakřičela bolestí a utekla. Od té doby ho zourozenci měly za hrdinu.

Borůvka - ♀ Yorkšírský teriér
- Je odvážná a nebojácná. Taky strašně hlučná a hádavá, ale někdy je i milá a přátelská.
- Jako štěně si ráda hrála venku. její nové dlouhé packy měly obrovskou zahradu a vždy po ní běhela celá rozzářená z čerstvého vzduchu. Jednou byla ale její dlouhá packa smutná. Borůvka nevěděla proč ale snažila se ji rozveselit. Pak si ale všimla, že do domu už dlouho nepřijela dlouhá packa s blonďatýma vlasama. Vždy přijela s něčím dobrým pro Borůvku, ale teď už se nevracela. Až později Borůvka zaslechla mluvit její dlouhou packu o tom, jak je v nemocnici a tak žili už jen dva.

Nugátek - ♂ Bulteriér
- Nugátek je pohodový a se vším smířený pes. Je legrační a rád dělá zábavu. Bojí si ovšem náhubků pro psy.
- Když si ho jako už většího psa vzala jedna dlouhá packa, byl z toho šťastný. Těšil se na házení míčkem a přetahování provazů jak mu popisoval tatínek. Když ale přijel místo do domu dlouhých pacek na místo, kde to smrdělo krví a smrtí, věděl, že to co si přál, se nestane. Hodili ho do klece hned vedle Stafodšírského bulteriéra Bastyho se kterým se hned spřátelil. Mluvili spolu sice jen přez mříže ale i to stačilo na to, aby mu Basty řekl, že jsou na místě, kde spolu psi bojují. Na druhý den vytáhly Nugátka a Bastyho a hodili je do ohrady, kde to páchlo smrtí. Když Nugátka a Bastyho proti sobě poštvali ani jeden nechtěl bojovat. Když se stále nic nedělo, Bastyho zastřelili a Nugátka vyhodili na silnici. Pak si ho vzala rodina dlouhých pacek a starali se o něj.
 
 

Reklama