Postavy

Postavy knih

9. března 2018 v 18:39 | Maya


Štístko
-Sheltie- Retrírv ♂
-Chytrý, nezávislý
-Štístko nikdy nechtěl být členem smečky, je osamělý pes skrz na skrz. Ale poté, co Velké zavrčení zničilo město, si Štístko uvědomuje, že potřebuje, aby se spojil s ostatními psy, aby přežil.Související obrázek

Bella
-Sheltie- Retrívr ♀
-Soucitná, odvážná
-Bella je Štístkova sestřička, ale vzali si ji Dlouhé packy. Naučila se poslouchat svého psího ducha a stará se o své přátele.

Související obrázek

Alfa
-Půl vlk ♂
-Divoký a přísný
-Jako vůdce Divoké smečky vládne Alfa tvrdou tlapou. Spoléhá se na přísná pravidla života smečky a na rady svojí Bety aby mohla jeho smečka přežít. Stejně jako jeho vlčí bratranci- cítí Alfa spojení s Měsíčním psem. A občas někdy mluví o své minulosti s vlky.


Beta(Hvězda)

-chrt ♀
-Chytrá, vynalézavá
-Hvězdě se podařilo dostat do smečky. Nedávno byla chycena v uličkách města a dovezena do Domu pastí. Ale po Velkém zavrčení byla odhodlaná, žít znovu v divočině a najít si smečku.Související obrázek


Miky
-Border kolie ♂
-Péče, pozornost
-Miky je věrný přítel, jak svým psím společníkům, tak i jeho Dlouhým packám.Je rychlý žák a rychle se do něj dostávají instinkty.
Související obrázek


Marta
-Novofunlanďnaka ♀
-Soucitná, pečující
-Marta stoupá nad ostatními psy. Navzdory své zastrašující velikosti je jemná a laskavá. je impozatní plavec a má silné spojení s Říčním psem.


Související obrázek


Sluníčko
-Maltézáček ♀
-Chytrá, odolná vůču změnám
-Sluníčko je zvyklá, aby se o ni staraly její dlouhé packy. Je těžké, aby se přizpůsobila životu po Velkém zavrčení. Alee snaží se, aby pomohla Vodítkovým psům najít jídlo a přístřeší ve volné přírodě.
Bruno
-Čau čau- Německý ovčák ♂
-Ochraný, dychtivý
-Je silný pes, který je užitečný a přátelský jak pro Vodítkové psy, tak i pro Štístka Samotáře.

Daisy

-Jeck russel teriér-Westík ♀
-Nadšená
-Daisy je mladý pes-sotva víc než štěně-. která byla velmi spokojená s Dlouhými packami.
Je dychtivá, tvrdě pracuje na tom, aby vylepšila své lovecké dovednosti po Velkém zavrčení a snaží se co nejdéle udržet své kamarády, aby se nehádaly.

Související obrázek


Bouřlivák
-Bullmastif ♂
-Stoický, ochraný
-Silný, masivní hnědý pes Bouřlivák je zodpovědný za lovce v Divoké smečce. Dobrý vůdce s účynným lovem. Bouřlivák je taky otcem dvou štěňat.
 
 

Reklama