Přihláška do Naší smečky

Přihláška!

6. března 2018 v 17:27 | Maya
Je to tady! Přihláška do naší smečky je zde! Pokud máte nějaké nápady na název tak pište do komentářů.

Před instrukcemi na přihlášení bych vás chtěla poprosit, aby jste si přečetli pravidla. :) Příběh je o Benovi-Australském ovčákovi a Velkém musterlandském ohaři a byla bych ráda, kdybysi ji někdo vzal. Může být podle vás ale musí se jmenovat a mít rasu již zmíněnou a také být rozumná a hlavně fena. To je vše, ostatní si udělejte podle sebe. Vyberu tu nejlepš přihlášku na ni.

PRAVIDLA
1. Prosím nepište si jako jména nic sprostého. Na mém minulém blogu sem neustále musela mazat takové komentáře a lidé si pak stěžovali, že jsem je nepřidala so smečky. Prosím pochopte že nikdo nemá náladu si číst sprosté komentáře.
2. Prosím žádné nereálné věci jakože třeba "když byl štěně, postříkali ho nesmitelnou barvou" atd.
3. Dávejte si sem jenom jednu postavu, je to potom nefét pro ostatní a vám je to stejně k ničemu. Já stejně poznám že jste to vy, takže to ani neskoušejte.
4. Prosím, vyplňte všechny body a snažte se, aby to bylo reálné. Taky při psaní minulosti ten pes/fena musí skončit u páníčků a mít se dobře, jinak by byl divoký nebo by nebyl smutý z toho, co se stalo.
5. To je asi vše. Pokud jste si přečetli tyto pravidlo, napište do čísla 6. větu "plyšová panda". Budete mít větší šanci, že vás přidám do smečky a asi i budu přidávat jako první ty, kdo to napsal. :)

PŘIHLÁŠKA
1. Jméno psa
2. Plemeno
3. Pohlaví
4. Povaha(chytrý, bystrý atd.)
5. Minulost vašeho pejska

Už se těším na vaše přihlášky. :D
 
 

Reklama